Plastik Rekons.Cerrah Plastik Rekons.Cerrah
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Plastik Rekons.Cerrah

 

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı

Saç dökülmeleri ve kellik tamamı ile bir cilt problemidir. Saçlandırma yaparken cildin yapısı ve uygulanacak tedavi için analizlerin doğru yapılması gerekir. Saç insanın dış görünümünü baştan sona değiştiren ve güzelleştiren bir unsurdur. Estetik deyince tabi akla ilk gelen uzman türü plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı akla gelir.

HairHome olarak saçlandırma konusunda tamamı uzmanlar denetimi ve kontrolünde saçlandırma tedavisi yapıyoruz. Size uygun saçlandırma yöntemi için dermatoloji uzmanlarında plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Saç dökülme sorununuz ve nedeniniz ne olursa olsun en güzel saç tasarımları ile sizi hayal ettiğiniz saçlara kavuşturuyoruz.

Cilt ile uyumlu ve günlük hayatınızda size hiçbir sıkıntı çıkarmayacak en gerçekçi saçlar için en profesyonel ve dünyaca ünlü isimlerle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Tüm yöntemleri denediniz ancak artık umutlarınız tükendi. Hayır, umutsuzluğa düşmeyin çünkü en çaresiz durumlarda kesin saçlandırma yöntemlerimizle herkesin hayallerine cevap veriyoruz. Özellikle belli hastalık ve kaza sonucu saçsızlık ve kellik yaşıyorsanız o halde fonodesgraft saçlandırma tedavisi ile hiçbir cerrahi müdahale gerekmeden saçlandırma yapabiliriz. İster yüzün ister tarayın, isterseniz geceleri saçlarınızla yatıp güne onlarla uyanın. "Fonodesgraft"Hair System's ile saçsız veya kel olduğunuzu kendiniz bile unutacaksınız. İster tüm dökülme olan bölgelerde isterseniz yalnızca kellik olan kısımda saçlarınızdan ayırt edilemeyecek kadar gerçek saçlarınız olabilir.

Saç ekimi günümüzde saç kayıplarında kullanılan yöntemlerin başında gelmektedir.Saç ekimi cerrahi bir müdahale olup mutlaka doktor eşliğinde gerçekleştirilmelidir.saç ekimi genelde kişilerin kendi saçlarına kavuşmak istemeleri nedeniyle tercih edilen bir yöntem olmaktadır.

Saç ekiminde kişinin açık alan bölgesine ekim yapılabilmesi için kişinin başından donör saç a ihtiyaç vardır.

Saç Ekimi kişinin mevcut olan saçlı bölgesinden saçlarının alınıp, saçsız bölgelere kanallar açılarak bırakılması sonucu, saç ekimi, saç nakli, saç transferi ile adlandırma yapılabilir. Bu cerrahi operasyon için kesinlikle kişinin ( Donör saç) kendi saçı olmalıdır.

Saçsızlık sorunu yaşayan kişilerde gelişen çağımızın teknolojisinde rastlanan bir çok etkenle beraber bir çok sorunada cevap verilmektedir. Saçsızlık sorununa seçenekler arasında dermokozmetik olmakla beraber,bir çok metotlar ve sistemler vardır.

Cerrahi müdahale Gerektirmeden "Fonodesgraft 'tı tercih etmeleri sonucunda sosyal faaliyetlerini kesintisiz yaşamaya devam etmeleridir...

 

 

design by WEBPEK