Proteze Saç Bakımı Proteze Saç Bakımı
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Proteze Saç Bakımı

DOĞRU ÜRÜN KULLANIM BİLGİSİ VERİYORUZ, SİZ MADUR VE ZORDA KALMAYIN.

Çalıştığınız firmanızdan memnun değilseniz? verdiği servis kalitesi size uygun değilse?

Çekinmeden gelin sizinle tanışalım,bizimle tanışın servis kalitemizi ve ekonomik saç bakımı servisimizden bilgi ve hizmetlerimizden faydalanın HAIRHOME ailesi 

İHTİYACINIZ OLAN "PROTEZ' E SAÇ BAKIMI VE TAMİR ONARIM SERVİSİ VERİYORUZ.

 
Her türlü saç protezi malzemeleri,tüm bantlar,likit,cleaner,hair,saç  "USA"medikal ürünler tüm ihtiyaçlarınız ve solvent ihtiyaçlarınızı bizden alabilir, temin edebilirsiniz.
 
Eskimiş , seyrelen , yırtılan , ağır hasar görmüş protezlerinizi atmanıza gerek yok!
Saç dökülmesi yaşanmış saçsız bölgelere tekrar ünite iyileştirilmesi merkezimiz Hairhome sizin için saç protezlerinizi yeniliyoruz !
 
Dökülen ve yırtılan bölge için saç protezi saç işleme alt yapı tamiri ünite yenileme vs..
 
Yırtılan bölge ünite tamiri, protezsaç a ek saçekimi, saçprotezi  üzerine saç işlemesi, hairhome sacprotezi merkezimizden servis alabilirsiniz.
 
Başka bir saç sektöründe, protez merkezi nde yaptırmış olsanız bile güvenli bir şekilde saç protezini onarılıp yeniliyoruz.
Saç protezi tamiri ve saç bakımı,
protez saç bakımı sonrasında sizin kullanımınıza sunuyoruz.
Protez saçlarınız başka bir salonda mı yaptırdınız?Yaptırdığınız protez saçlar kullanılmayacak halde mi?
Saç protezinize bakım mı gerekiyor ?
Saç protezleriniz veya saç uzatma ürünleriniz sonsuza kadar aynı durumda kalmaz.
Fakat muhtemel nedenleri kötü ürün kalitesi ,postiş ve seri hazır fabrikasyon oluşu,markası fonodesgraft olmaması orjinal olmaması, saç protezinin karma sentetik oluşu,kişiye özel olmaması,hazır kalıp diye adlandırılan ucuz ve sıradanlık oluşu alt yapı ünitesi Fonodesgraft system olmaması isveç veya fıransız usa olmaması vs...
 
Saç uzatma ürünlerinin birçok farklı çeşidi vardır ve saç uzatma ürünlerinin hazırlanışı ,saçınıza montajının nasıl yapıldığı ve ne çeşit saç kullanıldığına göre de farklılık gösterir.
 
Eğer saç protezinizden veya saç uzatma ürününüzden memnun değilseniz, saç bakım ve tamiri konusunda uzmanlaşmış bir ekip arıyorsanız,biz size yardımcı olabiliriz. 
 
Biz güvenli bir şekilde saç uzatma sistemi saç sabitleme ürününüzü veya saç protezinizi ‘Refresh Bakım’ yıpranmış saçları tedavi edici solüsyonlarla bakım yaptıktan 
 
sonra her bir parçayı keratin ve rimlex içeren ürünlerle saça fırınlama işlemleri v.s.., yenileyip  isteğinize göre şekillendirdikten sonra size servis ediyoruz.                   
design by WEBPEK