Dermatoloji Uzm. Dermatoloji Uzm.
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Dermatoloji Uzm.

 

Dermatoloji Uzman Dr.

 

Saç dökülme evresi saç köklerimizde ortalama 60 günlük sürede 7 ile 10 gün aralıklarla kıl kökleri yumurtlama evresini gerçekleştirmektedir.

Kişiler bu arada aşırı stres,muhtemel ilaç tedavileri,bilinçsizce diyetler, vs.ile karşılaşılırsa aşırı saç dökülmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Saç dökülme sebebiyetleri saymakla neredeyse bitmez. Hem hassas hem de alerjik bir cilde sahip iseniz her saçlandırma tedavisi veya ürününü kullanamazsınız. Üstelik hassas ve alerjik yapınızdan dolayı da kellik veya saç dökülmesi sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Kimyasal içerikli ve sizin cilt yapınızla uyuşmayan krem, şampuan ve medikal ürünler zamanla saç dökülmelerini daha çok artırır ve artık saçınızın çoğunu kaybedebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey dermatoloji uzmanının önerisi ve tavsiyesi ile tedavi olmanızdır. Dermatoloji uzmanı tarafından bu durumlarda önerilenler arasında en son geliştirilmiş saç sistemi fonodesgraft tamamı ile doğal bir saçlandırma ve dermokozmetik ürün olup yalnızca Hairhome metotları ile geliştirilmiş fonodesgraft hair systems yöntemleri Kişiye özel Hairhome saçlandırma merkezimizde kişiye özel odalarda uygulanması yapılıyor.

Yanık, travma, mantar, genetik ve saçkıran gibi saç dökülmeleri başta olmak üzere her türlü saç dökülme ve kellik sorunu için merkezimize gelebilirsiniz. Tüm dermatoloji uzmanlarının önerdiği en gelişmiş saçlandırma yöntemleri ve ürünleri merkezimizde profesyonel olarak uygulanıyor. Diğer saçlandırma tedavilerinde olduğu gibi ameliyat, kesme, kanama veya acı gibi sorunlar yaşamadan tüm sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulacağınız tek saçlandırma merkezinde kişiye özel tedavi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

HairHome olarak yalnızca dermatoloji uzmanı tavsiyeleri ile değil birebir dermatoloji uzmanları gözetiminde saçlandırma yapıyoruz. Sizin için hangi yöntem daha uygunsa çalışmalarımıza o şekilde yön veriyoruz. En umutsuz saçsızlık ve kellik durumlarında kesin çözüm burada. Günlük hayatınızda siz söylemezseniz anlaşılmayacak hatta söyleseniz de kimsenin inanmayacağı gerçekçi ve doğal saçlar için merkezimize gelebilirsiniz.

 

 

design by WEBPEK