Saç Hakkında Saç Hakkında
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Saç Hakkında

                     

 

Saç Çıkar mı?

Deri altında saç hücresi ölmüş ise onu tekrar canlandırmanın hiçbir yöntemi yoktur.

Ancak saç hücresi henüz ölmemiş ise saçın safhası değiştirilerek saç kökünün bir süre daha yaşamasını sağlayan bakım yöntemleri 

Saç analizi sonucu uzman tavsiyesi ile yapılmaktadır. 

Yaptığımız çalışmalarla insanlara son derece faydalı bir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Kellik, saç dökülmeleri, saç sorunları artık kaderiniz değil. Her kadın ve erkek için önem taşıyan ve güzelliğin bir simgesi olan en doğal ve gerçekçi saçlara sahip olacağınız HairHome merkezimizde hayallerinizi gerçekleştirme imkânına sahip olacaksınız. HairHome merkezimizde profesyonel ve araştırmacı bir ekiple saç dökülmeleri ve kellik problemleri için kişiye özel tedavi olanakları sunuyoruz. Her ne sebepten kellik veya saçsızlık saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız  herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan kendi saç renginize ve saç dokusu ile saç kalınlığınıza uygun saçlara sahip olabilirsiniz.

Kaza sonucu veya yaşadığınız bir travma ile saçınızın bir bölümünü veya tamamını kaybettiyseniz fonodesgraft tedavi ve ürün seçeneği ile en güzel saçlara sahip olabilirsiniz. Merkezimizde genetik veya psikolojik etkenlere bağlı olarak meydana gelen ve halk arasında saç kıran olarak bilinen kellik durumları için de tedavi olanağı sunuyoruz. Fonodesgraft saç ektirme gibi bir tedavi değil. Hiçbir kesme, dikme, kan veya tıbbi müdahale gerekmeden kişiye özel yapılan bir saçlandırma şeklidir. Dünyanın birçok ülkesinde sağladığı avantajlarla saç sorununu en kolay ve estetik şekilde çözen saçlandırma ürünüdür. Merkezimize gelen ve her türlü saçlandırma yöntemini denediği halde çözüm bulamayan kişiler için titiz bir çalışma yapılır. İstenen saç rengi, saçın asıl saçlarla uyumlu olması için yapısal özellikleri ve uzunluğu kişilerin tercihleri doğrultusunda hazırlanır. Yaklaşık 2 ay gibi kısa

Çalışmalarımız dermatoloji, plastik ve estetik uzmanları ve onkoloji uzmanlarının öneri ve tedaviye katkıları ile devam ediyor. fonodesgraft saçlandırma kanser hastalarının kemoterapi veya radyoterapi sonucu kaybettiği saçlarının yerine uzmanlar tarafından önerilmektedir. "Fonodesgraft"Yalnızca HairHome merkezimizde uygulanan bu yöntem tamamı ile denenmiş olup dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Aslında siz söylemediğiniz sürece kimse saçınızın sonradan yapılan bir saç olduğunu anlamayacaktır. Hatta söyleseniz de inanmayacakları kadar gerçek ve doğaldır. Fonodesgraft saçlar(yüzünüze ve) günlük hayata uyumlu tasarlanmaktadır. Saçlarınızla banyo yapabilir, yüzebilir, tarayabilir ve istediğiniz şekli verebilirsiniz. Yalnızca HairHome merkezimizde uygulanan bu yöntem diğer ürünler ve tedaviler gibi alerji yapmaz, terletmez veya kafanızda yaralar oluşturmaz. Uygulama esnasında kan, acı gibi rahatsızlıklar hissetmezsiniz. Tam donanımlı laboratuvarlarımızda araştırmacı ve bilimsel bir ekiple yenilikler için çalışmalarımız devam ediyor. Tek işimiz insanlara en doğal ve gerçekçi saçları en kolay ve konforlu bir yöntemle sunmak.

Türkiye’de fonodesgraft yöntemini uygulayan ve bu konuda bir kişiden bile şikâyet almayan HairHome 7’den 70’e kadın, erkek, çocuk ve yaşlılarda saç dökülmesi ve kellik sorunları için en kolay ve en estetik açıdan güzel saçlandırma yöntemleri ile fonodesgraft tı  tercih ediliyor.

 

 

design by WEBPEK