Kullanıcı yorumları Kullanıcı yorumları
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Kullanıcı yorumları

Her ne sebepten olursa olsun saç sorunu yaşayan ve kalıcı çözüm bulmak için bize başvuran, resim ve yorumları için hairhome üyelerimize teşekür ediyoruz.Saç sorunları yaşayanların, karar vermelerinde kullanıcı yorumlarının ışık olması dileğiyle,

 

Merhaba,T,D Eğitimmen 

Başımda bölgesel kellik ve saç seyrekliği sorunum, benim bu denli psikolojimi etkilediğinin farkında değildim!yakın dostlarım farketirene kadar.

Eşim doğal olarak hafta sonu dışarı çıkmak istediğinde bana işkence geliyordu,Mazeret ,bahaneler sıralıyordum, ve tabi ki moral bozucu polemikler yaşanıyordu.Bölgesel saç seyrekliğimi ve dökülen saçsız bölgelerimi  Fonodesgraft yöntemi ile saçlandıran hairhome ailesine minnettarım.

yaşanmadan bilinmiyor Tahsiliniz, İşiniz, Ekonominiz ne olursa olsun,Atladığımız,yada farkedemediklerimiz,

Yaşantımda Farkındalık yaşadım öneriyorum

Gerek iş ,Gerek aile yaşantımda,yeni bir dönem başladı yeni saçlarımla çok mutluyum.

Hafta sonu programını eşimden önce ben yapıyorum. 

 

Merhaba: E,E Sporcu.

24 yaşındayım bu yaşta saçlarımın dökülüyor olması beni strese boğmuştu saç dökülmemi durdurmak için araştırmadığım yöntem ve kullanmadığım bitkisel ürün kalmadı. Sonunda anladım ki genetik saç dökülmesinin bir çözümü yokmuş.

Saç ekimi ile ilgili de araştırmalarım oldu, fakat bu araştırmaların sonucunda fark ettim ki benim karar kılmamla da alakası yokmuş. Saç ekimi yaptırmak için gittiğim plastik cerrahı Uzm.dr. kanımın sulu olduğunu ve bu nedenle saç ekiminin % 70 oranında olumsuz olacağını ve işe yaramayacağını söyledi.

Bunun üzerine arkadaşım Hairhome saçlandırma merkezinden bahsetti. Gerçek saç ile kalıcı bir şekilde saçlandırdıklarını duyunca gerçekten heyecanlandım. Bunun üzerine Hairhome Saçlandırma Merkezi’ne gitmeye karar verdim. Bana Fonodesgraft hair sistemini o kadar güzel ve samimi anlattılar ki ben de yaptırmaya karar verdim.

Hairhome ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır...........

……………………………………………………………………………………………

 

Merhaba:M.Ö Öğretmen

Eşimde genetik olan saç dökülmesinden dolayı aile yaşantımız ve eşimin iş yaşantısı son derece olumsuz şekilde etkilenmeye başlamıştı. Hayat arkadaşımın bu sorundan dolayı mutsuz oluşuna dayanamıyordum.

Eşimin saçsızlık sorununa çözümler bulmaya çalıyordum. Bu nedenle saç ekim firmaları ile görüşmelere gittik.Yapılan saç analizi sonucunda saç ekim uzmanı plastik cerrahi doktorları eşimin açık alanın genişliği, kendi saçındaki donör saçının  az olması ve eşimin sağlık sorunlarını nedeni ile saç ekimi yapılamayacağını söylediler.

Tabi ki hemen umutsuzluğa kapılmadım ve araştırmalarıma devam ettim. Araştırmalarıma devam ederken internette Hairhome Saçlandırma Merkezi’nin web sitesini ile karşılaştım ve incelemeye koyuldum. Ameliyatsız Fonodesgraft saç sistemi ile saçlanılacağını okuyunca dünyalar benim oldu sanki.  Bunun üzerine hemen arayıp randevu aldım. Hairhome saç sorunları uzmanı ile görüşmelerimizde ilk sorduğum soru  eşim halı saha maçı yapmayı ve yüzmeyi çok sever.  Fonodesgraft saç sistemi  eşimin sosyal faaliyetlerini etkileyip etkilemeyeceği oldu. Hairhome saç sorunları uzmanı böyle bir sorun olmayacağını ve bu sistemi kendine önem veren ve sizin gibi araştırmacı kişiler, sanatcıların,futbocular ve ünlülerinde,Fonodesgraft hair systems kullandığını örneklerle söyleyerek içimi rahatlattı.

Eşimin saçsızlık sorununa kalıcı ve doğal çözüm getirdiği için Hairhome firmasına teşekkür ederim..........

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Merhaba:P.P  firma sahibi

3 ay önce Hairhome Saçlandırma Merkezi’nde saç ekim ünitesi ile saçlı görselliğime kavuştum. Öncelikle bana bu imkânı sağlayan Hairhome ailesine çok teşekkür ederim.

Sosyal çevrem yeni saçlarımı gerçekten çok başarılı buldular. Aradan zaman geçti ve arkadaşım bana saç ekimi için randevu aldığını ve benimde yanında olmamı istediğini söyledi. Ben de arkadaşımı kırmadım ve beraber saç ekim merkezine gittik.

Saç ekimi için görüşmeye gittiğimizde bizi karşılayan heyet görüşmelerde benimde olmamın sorun teşkil etmediğini söyledi. Arkadaşım o sırada saç ekimi yapan uzmanlara beni göstererek arkadaşıma da ekim yapar mısınız? Diye sordu. Bu sorunun üzerine uzman: Pardon anlamadım deyincearkadaşım benim de saçsız olduğumu söyledi ama uzman inanmadı. Uzman yanıma gelip arkadaşınız şaka yapıyor galiba dedi. Ben de hayır doğru söylüyor ben de saçsızım Fonodesgraft hair systems kullanıyorum dedim bunun üzerine uzman baktı ve inanamadı. Bu olaydan sonra anladım ki Hairhome söylediklerinin arkasında durmuş. Uzmanların bile anlayamayacağı bir iş çıkartmışlar. Hairhome ailesine çok teşekkür ederim

Saçsızlık sorunu yaşayan herkese Hairhome Fonodesgraft hair systems diyorum. 

Yaşamadan Bilinmez Sizde Yaşayın kesinlikle öneriyorum.

,,,,,,,Fonodesgraft hair systems ile Bir Zaman ki Saçlarıma Kavuştum ........

………………………………………………………………………………………………

 

Merhaba:N,S İnsan kaynakları

Annem kömür sobasından yanan soba kovasını çıkarırken naylon parçası başıma düştü. Naylonun düştüğü yerde ki kafa derim birinci derece yandı. Tedavi sonrasında da başımın yanan bölümlerinden saç çıkmadı. Yaptığım araştırmalar sonucu saç ekiminin de yapılamayacağını öğrendim. Bir müddet peruk kullandım fakat peruk yüzünden yüzemiyordum ve kafamdan çıkacak korkusu ile sosyal faaliyetlerimi rahatça yapamıyordum. Ömrümün sonuna kadar böyle kalacağımı düşünmeye başlamıştım ki Hairhome Saçlandırma Merkezi ile tanıştım. Şu an Fonodesgraft hair systems  kullanıyorum tüm sosyal sportif faaliyetlerimi yapabiliyorum saç system kullanımından ve Hairhome ailesinden çok memnunum......

………………………………………………………………………………………………

 

Merhaba: Ö,A satış temsilcisi

Mesleğim gereği dış görünüşüme dikkat etmek zorundayım. Toplum sizlerinde bildiği gibi alacağı üründen önce ürünü kimin sunduğuna bakar. Ameliyatsız saçlanım konusunda ki araştırmalarım sonucunda  Hairhome Saçlandırma Merkezi ile tanıştım. Randevu alıp görüşmeye geldiğimde Hairhome ailesinin dürüstlüğüne inanarak yaptırmaya karar verdim. Ve iyi ki yaptırmışım diyorum. İhtiyacı olanlara Fonodesgraft hair systems tavsiye ederim......

  Bir Zaman ki  Saçlarınıza Kavuşun.

 

DİĞER   YORUMLAR

Merhaba:Müzisyen

Merhaba:Garson

Merhaba: Veteriner

Merhaba:Esnaf

Merhaba:Kuaför

Merhaba:Diş Teknisyeni

Merhaba:Futbolcu

 

 


 

design by WEBPEK