Kaza Sonucu Saç kaybı Kaza Sonucu Saç kaybı
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Kaza Sonucu Saç kaybı

 

Travma veya yanık gibi kazalar saç köklerinde dönüşü imkânsız ciddi hasarlara yol açar. Saçın tamamında veya belli kısımlarında görülen kellik sorunlarında artık saç ekimi veya diğer cerrahi yöntemler çok fazla uygulanmaz. Çünkü bu tür saç dökülmelerinde kişiler ciddi cilt hastalıkları yaşayabilir.

HairHome olarak bu konuda ümidini yitirmiş tüm insanlara mucize saçlandırma yöntemi "Fonodesgraft" ile kesin bir çözümlü saçlandırma olanağı sunuyoruz. Hiçbir cerrahi müdahaleye gerek olmadan, cildinizde kanama veya acı verici bir işlem olamadan saç renginiz ve kalınlığınızla birebir uyumlu son derece doğal ve gerçek bir saçlandırma tedavisi uyguluyoruz.

Örneğin basit olarak üretilmiş ve cilde alerji yapan peruklarda olduğu gibi terleme yapmaz. Banyo yaparken veya yüzerken düşmez ve zarar görmez. Normal saçlarınızı kullandığınız gibi kullanabilirsiniz. Bu yönleri ile sıradan peruklardan ayrılır. Fonodesgraft son derece konforlu bir saçlandırmadır ve genel saç renginiz ve saç yapısı ile uyumlu hazırlanır.

 Yaklaşık 2 ay gibi bir süre titiz çalışmalarla kişiye özel saç yapılır. Hiçbir donör gerekmeden hayal ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. İster uzun ister kısa, isterseniz rengini de siz belirleyebilirsiniz. Yalnızca saçınızın sorunlu bölgesi içinde fonodesgraft saçlandırma talep edebilirsiniz. HairHome kişiye özel sunduğu bu uygulama için garanti olanağı sunmaktadır. Kesme, dikiş, kanama, acı olmadan kısa sürede eskisinden daha güzel saçlara sahip olacaksınız.

design by WEBPEK