Androgenetik Ve Saçsızlık Çözümleri Androgenetik Ve Saçsızlık Çözümleri
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Androgenetik Ve Saçsızlık Çözümleri

SAÇ SORUNU YAŞAYAN  BAYAN,ERKEK kişiye özel Fonodesgraft"hair systems UYGULANIR

Androgenetik saç dökülmeleri genetik ve hormon değişikliklerine bağlı olarak tüm dünyada en sık rastlanan saç dökülme şeklidir. Erkek kadın herkeste görülmesi mümkün olan androgenetik saç dökülmelerinde kafanın belli kısımlarında geri dönüşü imkânsız bir kellik durumunun meydana gelmesidir. Saç ekimleri veya diğer tıbbi müdahaleler ile çözüme ulaşması zor olan bu duruma HairHome saçlandırma merkezimizde fonodesgraft yöntemi ile BAYAN ERKEK 7 den77 ye en gerçek ve doğal saçlandırma tedavisi yapıyoruz. Doğal saç renginiz ve saç kalınlığınızla birebir aynı olarak yapılan bu saçlandırma tedavisinde cerrahi ve tıbbi bir müdahale olmadan sizlere en gerçekçi ve kullanımı kolay saçlandırma yöntemi uyguluyoruz.

Fonodesgraft saçlandırma yöntemi kişiye özel uygulanıyor. Androgenetik saç dökülmeleri konusunda en kesin çözüm olarak uygulanan bu yöntem için yaklaşık 2 aylık bir çalışma sürecimiz oluyor. Birebir saçlarınızla aynı renkte ve kalınlıkta saçlara sahip olacağınız bu uygulamada uzun veya kısa saçlandırma yapılması yine sizin tercihinize göre belirleniyor. Günlük kullanım için de uygun olup ister denize girin ister yıkanın.

Diğer klasik eski yöntemlerde olduğu gibi kesinlikle hava almama gibi bir problem yaşamazsınız.

BAŞINIZDA SADECE GERÇEK SAÇIN VARLIĞINI VE YAPACAĞINIZ TÜM SAÇ TARAMA MODELLERİNİ YAŞARSINIZ.

Tamamı ile doğal bir saçlandırma yöntemidir. Bu konuda profesyonel bir kadro ile HairHome saçlandırma merkezimizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

FORMU DOLDURUN:yes

ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ VE % 10 İNDİRİM FIRSATI YAKALAYIN.

 

 

 

 

 

design by WEBPEK