Erkek Saç Dökülmesi Erkek Saç Dökülmesi
(0232) 232 9 522
(0530) 144 0 145
Erkek Saç Dökülmesi

 

 

 

Erkek Saç Dökülmesine Çözüm

Fonodesgraft, Saç Ekimi, protez saç sistemleri, kemoterapi saç dökülmesi ve çözümleri

Erkeklerde görülen saç dökülmelerinde öncelikle bir dermatoloji uzmanı ile görüşmekte yarar vardır.

Ancak genetik yatkınlık yada yaşa bağlı olarak görülen saç dökülmelerinde bu dökülmeleri durdurmak maalesef  her zaman mümkün olmamaktadır.

Bu nedenle Fonodesgraft yada cerrahi saç ekimi gibi yöntemle çözümler aramak gereklidir.

Erkeklerde görülen saç dökülmelerine kozmetik çözümler arasında en etkili olanı kişiye özel Fonodesgraft hair systems tekniğidir.

Erkeklerde görülen saç dökülmelerine saç ekimi ile çözüm bulmak için kişinin saç sayısı ve kişinin yaşına dikkat edilmelidir.

 

Saç dökülmesi saç kaybı sonrasında tercih edilen yöntemlerden biri de cerahi operasyon ile saç ekimidir. Saç ekim teknikleri, uzun yıllardır deneme yanılma yapılarak gelişim göstermektedir. Saç ekiminde iki yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemler Fut ve Fue olarak adlandırılmaktadır. Yapılacak saç ekimleri ve uygulama yapılacak teknikle, kişinin ne istediği anlaşılarak sonrasında kararlaştırılmalıdır.

 

 

 

 

Saç ekimi uygulamasının başarı oranı saç problemi yaşayan kişinin saç dökülmesinin nedenine, yaşına, saç alınacak donör bölgesinin saç yoğunluğuna ve seyrek/açık alanın durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak bu süreçte saç ekimi yöntemini tercih etmek istemeyen veya alınacak sonucun yeterli olmayacağını düşünen saç ekimi uzmanlarımız kişiler için %100 kesin sonuç alabileceğiniz "Fonodesgraft" Hair Sistemi incelemenizi tavsiye ediyorlar Fonodesgraft Saç Sistemi erkeklerde saç ekimi deneme yanılma yapmadan, beklentilerinizi karşılayabilecek bir yöntem olan "Fonodesgraft" Hair System’de sonuç kaygınız olmaz… 

 

 

design by WEBPEK